KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12213353

nr 1221 3353

Birger Forsberg

(f. 1922), Sverige

Etsning, "Till Badet". Signerad, daterad 1962, numrerad 4/25. Motivet: 17x24 cm

Birger Forsberg, svensk målare och grafiker född 1922.

Utrop:

500 kr

måndag 3 december 2018
kl 19:26:31

Birger Forsberg

Läs mer om Birger Forsberg